| Czas ładowania | 0.5-20 godzin |
|---|---|
| Pakiet | Pudełko kartonowe |
| prąd ładowania | 0-20000 mA |
| Zastosowanie | Samochód/dom/łódź... |
| Rodzaj | Adapter zasilania |
| Kolor | Żółty |
|---|---|
| Materiał powłoki | Metal |
| Wypływ WYES | 12v/24v |
| Napięcie wejściowe | 130-250 V |
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Napięcie wyjściowe | 12v/24v |
|---|---|
| Moc wejściowa | 260 W |
| Samonaprawiające się | - Tak, tak. |
| Port | DC/AC |
| prąd ładowania | 0-10000 mA |
| Poziom napięcia | 12KV |
|---|---|
| Rodzaj | wyłącznik próżniowy ze sterownikiem |
| Standardowy | GB1984-2003 |
| Słowo kluczowe | Próżniowy sekcjoner elektryczny |
| Min. min. Temperature Temperatura | -40℃ |
| Typ akumulatora adaptera | akumulator ołowiano-kwasowy, akumulator wodny, akumulator suchy, akumulator bez obsługi |
|---|---|
| Wyświetlacz | LED/LCD |
| Napięcie wyjściowe | 12v |
| Napięcie wejściowe | 100-250 V |
| Częstotliwość | 50Hz/51Hz |
| Czas ładowania | 2-12 godzin |
|---|---|
| Maksymalny prąd | 6A |
| Dostosowanie | - Tak, tak. |
| MOQ dostosowywania | 500szt |
| Kolor | niebieski + czarny |
| Specyfikacje pakowania | 205*110*60 |
|---|---|
| Maksymalny prąd | 6A |
| Waga | 0,38 kg |
| MOQ | 50szt |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | - Tak, tak. |
| Rodzaj akumulatora | akumulator ołowiano-kwasowy, akumulator wodny, akumulator suchy, akumulator bez obsługi |
|---|---|
| Oświetlenie LED | - Tak, tak. |
| Napięcie wejściowe | 12v 24v |
| Częstotliwość | 50 Hz/57 Hz |
| prąd ładowania | 0-10000 mA |
| Kolor | srebra |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Napęd nominalny | 12KV |
| Życie mechaniczne | 10000 razy |
| Polak | 3P |
| Napięcie wyjściowe | 110V-250V |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Standardowy | GB4706.1-2005 |
| prąd ładowania | 0-10000 mA |