| Materiał | Ceramika + stal nierdzewna + stal |
|---|---|
| Maks. napięcie | 36kV |
| Prąd znamionowy | 1000A |
| Wykorzystanie | łamanie/łączenie |
| Prędkość wiatru | 700 Pa |
| Maks.prąd | 1250A |
|---|---|
| Aktualna ocena | 630A |
| Maks. napięcie | 36kV |
| Poziom napięcia | 12KV |
| Maksymalna temperatura | 40 ℃ |
| Maks. napięcie | 36kV |
|---|---|
| Aktualna ocena | 1000A |
| Cechy | Łatwa instalacja |
| Wysokość | Nie więcej niż 1000m |
| temperatury | -30℃-40℃ |
| Rodzaj | Przełącznik odłączający zasilanie zewnętrzne |
|---|---|
| Zastosowanie | Zewnętrzna podstacja elektryczna |
| Kluczowe słowa | Odłącznik zewnętrzny |
| Cechy | Przenośny |
| Aktualna ocena | 1250A |
| Prąd nominalny | 630A |
|---|---|
| Życie mechaniczne | 50 |
| Nazwa produktu | GW9-10 Wyłącznik odłączania zewnętrznego |
| Port | Główne porty w Chinach |
| Ilość | 3 jednostki na 1 grupę |
| Standardowy | GB/T311.6-2005 |
|---|---|
| Maksymalna temperatura | 40 ℃ |
| Poziom napięcia | 12KV |
| Aktualna ocena | 1000A |
| Próbka | Gratis po zamówieniu |
| Rodzaj | Zewnętrzny wyłącznik próżniowy |
|---|---|
| Port | Główny port w Chinach |
| Wykorzystanie | Ochrona zewnętrzna |
| Maks. napięcie | 15kv |
| Maks.prąd | 1250A |
| Nazwa produktu | ZW32-12 Wyłącznik próżniowy |
|---|---|
| Standardowy | GB1984/GB11022 |
| Kluczowe słowa | Wyłącznik wysokiego napięcia montowany na słupie |
| Poziom napięcia | 12KV |
| Ilość | 1 zestaw + 3 jednostki |
| Prąd nominalny | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna + ceramika |
| Liczba Polaków | 3 Polaków |
| Nazwa produktu | Wyłącznik próżniowy/przełącznik hakowy |
| Tryb handlu | EXW |
| Aktualna ocena | 630A/1250A |
|---|---|
| Polak | 3 Polaków |
| Materiał | Stal nierdzewna + porcelana |
| Ilość | 2 (1 jednostka + 1 zestaw) |
| Zastosowanie | Dystrybucja przemysłowa |