| Materiał | Stal nierdzewna/porcelana |
|---|---|
| Poziom napięcia | 12KV |
| Zastosowanie | Dystrybucja zewnętrzna |
| Opakowanie | Eksportuj drewniane opakowanie |
| Wysokość | ≤3000m |
| Materiał | Stal nierdzewna + ceramika |
|---|---|
| Standardowy | GB1984-2003 |
| Tryb handlu | EXW |
| Ilość | 1 zestaw + 3 jednostki |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Życie mechaniczne | 10000 razy |
|---|---|
| Tryb handlu | EXW |
| Nazwa produktu | Wyłącznik próżniowy wysokiego napięcia |
| Standardowy | IEC62271-100 |
| Kluczowe słowa | Wyłącznik obwodu |
| Nazwa produktu | ZW20-12(F) Przełącznik obciążenia granicznego |
|---|---|
| Funkcja | WŁĄCZNIK |
| Żywotność mechaniczna | 10000 razy |
| Zastosowanie | System dystrybucji |
| Struktura | Stały typ |
| Materiał | Stal nierdzewna + ceramika |
|---|---|
| Rodzaj | wyłącznik próżniowy |
| Port | Główny port w Chinach |
| Kolor | Szary |
| Wykorzystanie | Wysokie napięcie |
| Temperatura otoczenia | -45℃-40℃ |
|---|---|
| Zalety | Mały rozmiar |
| Wysokość | ≤3000m |
| Kolor | Szary |
| Standardowy | GB/T11022-1999 |
| Wykorzystanie | Wysokie napięcie |
|---|---|
| Opakowanie | Eksportuj drewniane opakowanie |
| Tryb handlu | EXW |
| Zastosowanie | Podstacja transformatorowa |
| Ocena częstotliwości | 50 Hz |
| Rodzaj | Przełącznik obciążenia granicznego |
|---|---|
| Standardowy | IEC62271-100 |
| Zastosowanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Poziom napięcia | 12KV |
| Min. temperatura | -40℃ |
| Napęd nominalny | 12KV |
|---|---|
| Prąd nominalny | 630A/1250A |
| Polak | 3 Polaków |
| Opakowanie | Eksportuj drewniane opakowanie |
| Materiał | Stal nierdzewna + porcelana |
| Rodzaj | wyłącznik próżniowy |
|---|---|
| Napęd nominalny | 12KV |
| Prąd nominalny | 630A/1250A |
| Waga netto | 180 kg |
| Opakowanie | Eksportuj drewniane opakowanie |