| Rated Frequency | 50Hz |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Type | Outdoor |
| Altitude | ≤3000m |
| Wind Speed | 700Pa |
| Kolor | Szary |
|---|---|
| Życie mechaniczne | 10000 razy |
| Numer bieguna | 3 Polaków |
| Opakowanie | Eksportuj drewniane opakowanie |
| Tryb handlu | EXW |
| Rated Voltage | 12kV |
|---|---|
| Rated Current | 630A |
| Rated Frequency | 50Hz |
| Weight | 165kg |
| Altitude | Lower than 3000m |
| Napięcie akumulatora | 48 V DC |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 230 V |
| Moc nominalna | 5000 W |
| Maksymalna wydajność | 93% |
| Temperatura pracy | 0-55°C |
| Prąd nominalny | 630A |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna + porcelana |
| Ilość | 2 (1 jednostka + 1 zestaw) |
| Wykorzystanie | Ochrona |
| Tryb handlu | EXW |
| Jakość | Znakomity |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna + stal + ceramika |
| Ilość | 2 (1 jednostka + 1 zestaw) |
| Kluczowe słowa | Zewnętrzny wyłącznik próżniowy |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Prąd nominalny | 630A |
| Napęd nominalny | 12KV |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
| Rodzaj | wyłącznik próżniowy |
| Napięcie wejściowe | AC 110-240 V |
|---|---|
| Wpływowa moc szczytowa | 260 W |
| Napięcie wyjściowe | 12v/24v |
| Pakiet | Pudełko kartonowe |
| Czas ładowania | 0.5-20 godzin |
| Aktualna ocena | 630A |
|---|---|
| Ilość | 4 (1 zestaw + 3 jednostki) |
| Zastosowanie | Podstacja wysokiego napięcia |
| Wysokość | ≤3000m |
| Standardowy | GB/T11022-1999 |
| Wyjście ładowania | Przycisk do akumulatora |
|---|---|
| Materiał powłoki | Metal + plastik |
| napięcie wejściowe | 12v 24v |
| Prąd wyjściowy | 12V-20AH 24V-12AH |
| prąd ładowania | 0-10000 mA |