| Rodzaj | Przełącznik hakowy wysokiego napięcia |
|---|---|
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
| Kluczowe słowa | Przełącznik przerwy pionowej |
| Cechy | Mała przestrzeń |
| Maks. prąd | 1250A |
| Aktualność | 1250A |
|---|---|
| Poziom napięcia | 12KV |
| Kluczowe słowa | Izolator elektryczny wysokiego napięcia |
| Materiał | Ceramika + stal |
| Wykorzystanie | Ochrona |
| Maks.prąd | 1250A |
|---|---|
| Maks. napięcie | 36kV |
| Użycie | Do odłączenia i izolacji |
| Słowo kluczowe | Odłącznik zewnętrzny |
| Instalacja | Naprawił |
| Wysokość | Nie więcej niż 1000m |
|---|---|
| Cechy | Przenośny |
| Życie mechaniczne | 50 |
| Zastosowanie | Przesył mocy wysokiego napięcia |
| Maks.prąd | 1250A |
| Prąd nominalny | 630A-1250A |
|---|---|
| Rodzaj | Odłącznik zewnętrzny |
| Napęd nominalny | 12kV/36kV |
| Zastosowanie | System dystrybucji |
| Życie mechaniczne | 50/50/80 |
| Standardowy | GB 1985-2014 |
|---|---|
| Port | Główne porty w Chinach |
| MOQ | 1 grupa |
| Tryb handlu | EXW |
| Próbka | Gratis po zamówieniu |
| Materiał | Ceramika + stal |
|---|---|
| Prąd nominalny | 630A |
| Życie mechaniczne | 50 |
| Port | Główne porty w Chinach |
| Rodzaj | Zewnętrzny wyłącznik wysokiego napięcia |
| Kolor | szary |
|---|---|
| Prąd nominalny | 630A |
| Życie mechaniczne | 50 |
| Rodzaj | Odłącznik wysokiego napięcia |
| Opakowanie | Drzewna obudowa |
| Wysokość | ≤1000m |
|---|---|
| Intensywność trzęsienia ziemi | 8 poziom |
| temperatury | -40 ℃ ~ 40 ℃ |
| Prędkość wiatru | 700 Pa |
| Aktualna ocena | 1000A |
| MOQ | 1 grupa |
|---|---|
| Aktualna ocena | 630A |
| Czas mechaniczny | 50 |
| Port | Główne porty w Chinach |
| Opakowanie | Drzewna obudowa |