| Materiał | Porcelana/stal/stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Próbka | Gratis po zamówieniu |
| rozmieszczenie | Wyłącznik próżniowy wysokiego napięcia |
| Standardowy | GB 1985-2014 |
| Materiał | Porcelana + Stal |
|---|---|
| Napęd nominalny | 12KV |
| Życie mechaniczne | 50/50/80 |
| Port | Główny port w Chinach |
| Zastosowanie | Dystrybucja energii elektrycznej wysokiego napięcia |
| Materiał | Stal nierdzewna + ceramika + stal |
|---|---|
| Struktura | Stały typ |
| Standardowy | IEC62271-100 |
| Mechaniczne czasy | 10000 |
| Wykorzystanie | Wysokie napięcie |
| Standardowy | GB1984-2003/GB1985-2014 |
|---|---|
| Tryb handlu | EXW |
| Instalacja | Naprawił |
| rozmieszczenie | Odłącznik zewnętrzny serii GW9 |
| Wykorzystanie | Ochrona |
| Kolor | szary |
|---|---|
| Prąd nominalny | 630A |
| Życie mechaniczne | 50 |
| Nazwa produktu | Przełącznik hakowy |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zastosowanie | Napowietrzne linie energetyczne |
|---|---|
| Próbka | Gratis po zamówieniu |
| Kolor | szary |
| Liczby biegunów | 1 szt |
| Port | Główne porty w Chinach |
| Próbka | Gratis po zamówieniu |
|---|---|
| Tryb handlu | EXW |
| Port | Główne porty w Chinach |
| Pakiet | Eksportuj drewniane opakowanie |
| Zastosowanie | Układ elektryczny |
| Prąd nominalny | 1250A |
|---|---|
| Częstotliwość znamionowa | 50 Hz |
| Wykorzystanie | Do ochrony lub kontrolowania |
| Słowo kluczowe | Wyłącznik wysokiego napięcia |
| Instalacja | Naprawił |
| rozmieszczenie | Wyłączniki próżniowe |
|---|---|
| Rodzaj | Zewnętrzny wyłącznik hakowy |
| napięcie | 12 ~ 36 kV |
| Kluczowe słowa | Odłącznik wysokiego napięcia |
| temperatury | -40℃~+40℃ |
| Maks. prąd | 1250A |
|---|---|
| Nazwa produktu | Obsługiwany wyłącznik |
| rozmieszczenie | Wyłączniki próżniowe |
| Kolor | Szary |
| Ilość | 3 jednostki (1 zestaw) |