| temperatury | -40℃~+40℃ |
|---|---|
| Prąd nominalny | 630A |
| Funkcja | Przeciążać |
| Instalacja | Naprawił |
| Numer bieguna | 1 szt |
| Kluczowe słowa | Wyłącznik automatyczny montowany na słupie |
|---|---|
| Materiał | stal/porcelana/stal nierdzewna |
| Standardowy | GB/T11022-1999 |
| Ilość | 1 zestaw + 3 jednostki |
| Prędkość wiatru | 700 Pa |
| Materiał | Porcelana/Stal |
|---|---|
| Prąd nominalny | 1000A |
| Życie mechaniczne | 50 |
| Napęd nominalny | 12kV-36kV |
| Maks. Temperatura | + 40℃ |
| Materiał | Ceramika + stal + stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Standardowy | GB/T 311.6-2005 |
| Napęd nominalny | 630A |
| Próbka | Gratis po zamówieniu |
| Aktualna ocena | 1250A |
|---|---|
| Poziom napięcia | 12KV |
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Materiał | Porcelana/stal nierdzewna/stal |
| Próbka | Gratis po zamówieniu |
| Materiał | Stal nierdzewna + ceramika + stal |
|---|---|
| Altitude | ≤3000m |
| Trade Mode | EXW |
| Temperature | -40℃~+70℃ |
| Pac50Hzkage | Export wooden case packing |
| Prąd nominalny | 1000A |
|---|---|
| Życie mechaniczne | 50 |
| Wysokość | ≤1000m |
| Temperatura otoczenia | -30℃~+40℃ |
| Intensywność trzęsienia ziemi | 7 |
| Prąd nominalny | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Życie mechaniczne | 80 |
| Napęd nominalny | 12kV-36kV |
| Użycie | Dla ochrony |
| Nazwa produktu | Napowietrzny izolator elektryczny |
| Prąd nominalny | 630A + 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna + stal + ceramika |
| Słowo kluczowe | Zewnętrzny wyłącznik próżniowy/wyłącznik górny |
| Tryb handlu | EXW |
| Port | Główny port w Chinach |
| Kolor | szary |
|---|---|
| Aktualność | 630A ~ 1250A |
| napięcie | 12 kV ~ 36 kV |
| Jakość | Wysoki |
| Słowo kluczowe | Odłącznik zewnętrzny |