| Słowo kluczowe | Izolator elektryczny wysokiego napięcia |
|---|---|
| Próbka | Gratis po zamówieniu |
| Instalacja | Naprawił |
| Wysokość | ≤1000m |
| Aktualna ocena | 1000A |
| Prąd nominalny | 1000A |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Zewnętrzny izolator elektryczny wysokiego napięcia |
| Warunki handlowe | EXW |
| Materiał | Porcelana/stal/stal nierdzewna |
| Częstotliwość znamionowa | 50/60hz |
| Słowo kluczowe | Odłącznik wysokiego napięcia |
|---|---|
| Zastosowanie | Napowietrzne linie energetyczne |
| MOQ | 1 grupa |
| Wykorzystanie | Ochrona |
| temperatury | -40℃~+40℃ |
| Kolor | szary |
|---|---|
| Prąd nominalny | 630A |
| Życie mechaniczne | 50 |
| Opakowanie | Eksportuj drewniane opakowanie |
| Nazwa produktu | Izolator elektryczny wysokiego napięcia |
| Aktualna ocena | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna + porcelana + stal |
| Ilość | 2 (1 jednostka + 1 zestaw) |
| Użycie | Ochrona |
| Kluczowe słowa | Wyłącznik próżniowy wysokiego napięcia |
| Nazwa produktu | GW9-10 Izolator elektryczny wysokiego napięcia |
|---|---|
| Wykorzystanie | Łamanie/kontrolowanie |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Instalacja | Naprawił |
| Czas mechaniczny | 50 |
| Maks. prąd | 1250A |
|---|---|
| Nazwa produktu | Odłącznik zewnętrzny serii GW9 |
| rozmieszczenie | Przerywacze elektryczne podciśnieniowe |
| Użycie | Łamanie mocy |
| Maksymalna temperatura | 40 ℃ |
| Życie mechaniczne | 50 |
|---|---|
| Maks. napięcie | 36kV |
| Warunki handlowe | EXW |
| Ilość | 3 jednostki na 1 zestaw |
| Kolor | szary |
| Nazwa produktu | GW9-10 Wyłącznik wysokiego napięcia |
|---|---|
| Wykorzystanie | Chronienie lub kontrolowanie |
| Zastosowanie | Linia energetyczna dystrybucyjna |
| Cechy | Przenośny/mała powierzchnia |
| Standardowy | GB/T 11022-2011 |
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Napęd nominalny | 12kV |
| Życie mechaniczne | 50 |
| Kolor | Szary |
| Port | shenzhen/kanton |