| Prąd nominalny | 1000A |
|---|---|
| Zastosowanie | Podstacja |
| Wysokość | ≤1000m |
| Maksymalna temperatura | +40℃ |
| Intensywność trzęsienia ziemi | 8POZIOM |
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Prąd nominalny | 1000A |
| Napęd nominalny | 12kV |
| Liczby biegunów | 1 szt |
| Życie mechaniczne | 50 |
| Napęd nominalny | 12kV-36kV |
|---|---|
| Życie mechaniczne | 50 |
| Kolor | Szary |
| Port | shenzhen/kanton |
| Aktualna ocena | 1000A |
| Color | Grey |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Weight | 165kg |
| Rated Frequency | 50Hz |
| Keyword | High Voltage Vacuum Circuit Breaker |
| MOQ | 1 Group |
|---|---|
| Name | ZW20-12(F) high voltage vacuum circuit breaker |
| Application | High voltage substation |
| Trade Mode | EXW |
| Keyword | vacuum circuit breaker |
| Prąd nominalny | 1000A |
|---|---|
| Życie mechaniczne | 50/50/80 |
| Użycie | Zrywanie lub łączenie |
| Model produktu | GW9-10/1000A |
| Warunki handlowe | EXW |
| Quantity | 1group (1set+3 units) |
|---|---|
| Quality | High |
| Frequency | 50Hz |
| Application | High voltage substation |
| Temperature | -40℃-70℃ |
| Materiał | Stal nierdzewna + ceramika |
|---|---|
| Napięcie znamionowe g | 12KV |
| Zastosowanie | Przerywanie obwodu w próżni |
| Opakowanie | Eksportuj drewniane opakowanie |
| Ocena częstotliwości | 50 Hz |
| Nazwa | ZW32-12(F) Wyłącznik masztowy |
|---|---|
| Materiał | Stal/ceramika/stal nierdzewna |
| Rodzaj | Wysokie napięcie/na zewnątrz |
| Ilość | 1 zestaw + 3 jednostki |
| Tryb handlu | EXW |
| Keywords | High Voltage Vacuum Circuit Breaker |
|---|---|
| Packaging | Export wooden case packing |
| Material | Stainless Steel+Porcelain+Steel |
| Quantity | 1set+3units |
| Usage | Protection |