| Materiał | Ceramika/stal/stal nierdzewna |
|---|---|
| napięcie | 12 kV-36 kV |
| Mechaniczne czasy | 50/50/80 |
| Aktualna ocena | 1000A |
| Port | Główne porty w Chinach |
| Aktualna ocena | 1250A |
|---|---|
| Rodzaj | Nowy typ modelu GW9-10 |
| napięcie | 12 kV/24 kV/36 kV |
| Mechaniczne czasy | 80 |
| Wysokość | ≤1000m |
| Prąd nominalny | 1250A |
|---|---|
| Życie mechaniczne | 80 |
| Maks. napięcie | 36kV |
| Materiał | Ceramika/stal/stal nierdzewna |
| Kluczowe słowa | Haczyk na zewnątrz |
| Kolor | szary |
|---|---|
| Prąd nominalny | 630A |
| Funkcja | Przeciążać |
| Ilość | 3 jednostki na 1 zestaw |
| Słowo kluczowe | haczyk |
| Materiał | Stal + stal nierdzewna + ceramika |
|---|---|
| Standardowy | GB1985-2014 |
| Prąd nominalny | 630A |
| Ilość | 3 jednostki |
| Życie mechaniczne | 50 |
| Poziom napięcia | 12KV |
|---|---|
| Życie mechaniczne | 10000 razy/(50/80) razy |
| MOQ | 1 jednostka + 1 zestaw |
| Wykorzystanie | Ochrona |
| Port | Główne porty w Chinach |
| Kolor | Szary |
|---|---|
| Prąd nominalny | 630A-1250A |
| Życie mechaniczne | 50 |
| Funkcja | Przeciążać |
| Zastosowanie | System dystrybucji/Podstacja/Na zewnątrz |
| MOQ | 1 grupa |
|---|---|
| Opakowanie | Drzewna obudowa |
| Materialny | Stal/porcelana |
| Próbka | Gratis po zamówieniu |
| Słowo kluczowe | Wyłącznik wysokiego napięcia |
| Słowo kluczowe | Odłącznik wysokiego napięcia |
|---|---|
| Zastosowanie | Podstacja przesyłowa energii elektrycznej |
| Wykorzystanie | łamanie/łączenie |
| Wysokość | 1250A |
| Materiał | nie przekraczać 1000 m |
| Prąd nominalny | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Funkcja | Łamanie |
| Ilość | 3 jednostki na 1 grupę |
| Słowo kluczowe | Odłącznik wysokiego napięcia |
| Zastosowanie | Układ elektryczny |