| Słowo kluczowe | Wyłącznik wysokiego napięcia |
|---|---|
| Zastosowanie | System energii odnawialnej |
| Standardowy | GB/T 11022-2011 |
| MOQ | 1 grupa |
| Materiał | Porcelana/stal nierdzewna/stal |
| Numer modelu | GW9-10 |
|---|---|
| Kluczowe słowa | Wyłącznik wysokiego napięcia |
| Ilość | 1 grupa (3 jednostki) |
| Standardowy | GB1985-2014 |
| Tryb handlu | EXW |
| Aktualność | 630A-1250A |
|---|---|
| Rodzaj | Odłącznik wysokiego napięcia |
| napięcie | 12kV-36kV |
| Zastosowanie | System dystrybucji na zewnątrz |
| Ilość | 3 jednostki na 1 grupę |
| Nazwa produktu | GW9-10 Wyłącznik wysokiego napięcia |
|---|---|
| Rodzaj | Zewnętrzny przełącznik hakowy |
| Kluczowe słowa | Odłącznik wysokiego napięcia |
| Materiał | Ceramika + stal + stal nierdzewna |
| Ilość | 3 jednostki (1 zestaw) |
| Kolor | szary |
|---|---|
| Aktualna ocena | 630A |
| Funkcja | łamanie/łączenie |
| Ilość | 3 jednostki na 1 zestaw |
| Słowo kluczowe | Odłącznik wysokiego napięcia |
| Maks.prąd | 1250A |
|---|---|
| Rodzaj | Zewnętrzny przełącznik hakowy |
| Maks. napięcie | 36kV |
| Kluczowe słowa | Rozłącznik WN |
| Materiał | Ceramika + stal |
| temperatury | -30℃-40℃ |
|---|---|
| Życie mechaniczne | 80 |
| Maks. napięcie | 36kV |
| Wykorzystanie | Ochrona |
| Prędkość wiatru | 700 Pa |
| Zastosowanie | Systemy elektryczne |
|---|---|
| Numer modelu | GW9-10/1250A |
| Wykorzystanie | Za złamanie |
| Słowo kluczowe | Odłącznik zewnętrzny |
| Instalacja | Naprawił |
| Kolor | Szary |
|---|---|
| Prąd nominalny | 630A |
| Życie mechaniczne | 50 |
| Nazwa produktu | Przełącznik hakowy |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Aktualna ocena | 1250A |
|---|---|
| Rodzaj | Odłącznik zewnętrzny |
| Napęd nominalny | 12 kV-36 kV |
| Życie mechaniczne | 80 |
| Kluczowe słowa | Rozłącznik WN |