| Instalacja | Naprawił |
|---|---|
| Standardowy | GB 1985-2014 |
| Słowo kluczowe | Wyłącznik wysokiego napięcia |
| Kolor | szary |
| Pakiet | Eksportuj drewniane opakowanie |
| Kolor | Szary |
|---|---|
| Materiał | Porcelana/Stal |
| Prąd nominalny | 630A |
| Maks. prąd | 1250A |
| Opakowanie | Eksportuj drewniane opakowanie |
| Prąd nominalny | 1000A |
|---|---|
| Życie mechaniczne | 50 |
| Maks. napięcie | 36kV |
| Wykorzystanie | Wysokie napięcie |
| Rodzaj produktu | Przełącznik hakowy |
| Prąd nominalny | 1250A |
|---|---|
| Rodzaj | Odłącznik |
| Napęd nominalny | 12kV |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
| Życie mechaniczne | 80 |
| Wykorzystanie | Ochrona |
|---|---|
| Aktualna ocena | 1000A |
| Poziom napięcia | 12kV-36kV |
| Prędkość wiatru | <700Pa |
| Ocena częstotliwości | 50/60hz |
| Port | Główne porty w Chinach |
|---|---|
| Operacja | Ręcznie/automatycznie |
| Model | GW9-10/1000A |
| Maks. napięcie | 36kV |
| Wykorzystanie | Łamanie/kontrolowanie |
| Maks. napięcie | 36kV |
|---|---|
| Maks.prąd | 1250A |
| Obecna ocena | 630A |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zastosowanie | Przekaz energii elektrycznej |
| Standardowy | GB 1985-2014 |
|---|---|
| rozmieszczenie | Zewnętrzny wyłącznik próżniowy |
| Prąd nominalny | 630A |
| Napęd nominalny | 12KV |
| Pakiet | Drzewna obudowa |
| Standardowy | GB/T 11022-2011 |
|---|---|
| Instalacja | Naprawił |
| rozmieszczenie | Wyłącznik próżniowy wysokiego napięcia |
| Ilość | 3 jednostki na 1 zestaw |
| Słowo kluczowe | Wyłącznik wysokiego napięcia |
| Aktualna ocena | 1000A |
|---|---|
| Poziom napięcia | 12KV |
| Warunki handlowe | EXW |
| MOQ | 3 jednostki na 1 zestaw |
| Port | Główne porty w Chinach |