| Aktualność | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| napięcie | 12 kV-36 kV |
| Kluczowe słowa | Odłącznik zewnętrzny |
| Materiał | Ceramika/Stal |
| Kolor | Szary |
| Prąd nominalny | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Temperatura otoczenia | -30℃~+40℃ |
| Napęd nominalny | 12KV |
| Funkcja | Kontrola izolacji |
| Materiał | Porcelana |
| Materiał | Ceramiczny |
|---|---|
| Napęd nominalny | 12kV-36kV |
| Środowisko instalacji | Na zewnątrz |
| Użycie | Łamanie |
| Rodzaj produktu | Odłącznik zewnętrzny |
| Kolor | Szary |
|---|---|
| Materiał | Porcelana |
| Prąd nominalny | 630A |
| Polak | 1 szt |
| Życie mechaniczne | 50 |
| Aktualność | 630A ~ 1250A |
|---|---|
| napięcie | 12 kV ~ 36 kV |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Czas mechaniczny | 50~80 razy |
| Wysokość | ≤1000m |
| rozmieszczenie | GW9-10 Wyłącznik wysokiego napięcia |
|---|---|
| Materiał | Izolator porcelanowy/stal nierdzewna/stal |
| Wykorzystanie | Ochrona |
| Napęd nominalny | 12KV |
| Kluczowe słowa | Zewnętrzny wyłącznik próżniowy/wyłącznik wysokiego napięcia |
| Kolor | Szary |
|---|---|
| Aktualna ocena | 630A |
| Prędkość wiatru | 700 Pa |
| Słowo kluczowe | Zewnętrzny wyłącznik rozłączający |
| Opakowanie | Drzewna obudowa |
| Maks. prąd | 1250A |
|---|---|
| Wysokość | ≤1000m |
| Maks. napięcie | 36kV |
| Kolor | Szary |
| Kluczowe słowa | Odłącznik zewnętrzny |
| Prąd nominalny | 1000A |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Przełącznik hakowy |
| Warunki handlowe | EXW |
| Materiał | Porcelana |
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Rodzaj | Wyłącznik napowietrzny wysokiego napięcia |
|---|---|
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
| Kluczowe słowa | Przełącznik hakowy |
| Aktualna ocena | 1250A |
| Materiał | Porcelana/stal nierdzewna/stal |